prof. Marek Bryx

Podyplomowe Studia Deweloperskie powstały we współpracy z Polskim Związkiem Firm Deweloperskich jako odpowiedź na potrzeby rynku pracy, który weryfikuje nie tylko przygotowanie teoretyczne, ale również wiedzę praktyczną, pozyskaną od przedstawicieli firm. Połączenie wiedzy merytorycznej wykładowców SGH z umiejętnościami praktyków z branży deweloperskiej, to podstawowe czynniki wpływające na dużą popularność podyplomowych studiów deweloperskich.

Read More

Robert Dubowski

Program studiów spełnił moje wymagania. Bardzo dużym atutem studiów jest możliwość poznania się oraz wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Kadra wykładowców oraz prowadzących zajęcia na najwyższym merytorycznym poziomie: zarówno od strony wiedzy akademickiej jak i praktycznej. Polecam osobom, które chcą usystematyzować wiedzę oraz tym rozpoczynającym karierę w branży.

Read More

Karolina Zatorska

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje, a jeszcze dodatkowo pracujesz w tej branży to na pewno inwestycja w Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Deweloperów będzie dla Ciebie dobrą drogą. Studia deweloperskie to przede wszystkim nowoczesny program nauczania, wykładowcy-praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży, interaktywne formy zajęć (case studies, warsztaty, prezentacje) a wszystko to w pięknym budynku warszawskiej SGH.

Read More

Marcin Bańka

Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Deweloperów to unikalna możliwość uporządkowania wiedzy z całego procesu deweloperskiego. To kompleksowa oferta uwzględniająca krytyczne punkty decydujące o sukcesie projektu mieszkaniowego. Wysoko oceniam zarówno zawartość merytoryczną programu studiów, jak i możliwość wymiany wiedzy z innymi praktykami na rynku. To wiedza, która procentuje!

Read More

Aleksandra Wołocznik

Podyplomowe studia dla deweloperów okazały się trafioną decyzją zawodową. Niewątpliwie ogromną wartością były zajęcia z wykładowcami praktykami. Partnerska i profesjonalna obsługa studentów przez SGH wpłynęła bardzo pozytywnie na komfort nauki. Studia były również świetną możliwością
do nawiązania naprawdę różnorodnych kontaktów wśród studentów pochodzących z terenu całego kraju oraz reprezentujących szerokie specjalizacje.

Read More

Wojciech Okoński

Wybór tego kierunku polecam wszystkim zainteresowanym branżą deweloperską, czy szerzej – branżą nieruchomości. Uważam, że oferta SGH jest dostosowana w sposób unikalny do potrzeb i wymagań rynku, dzięki czemu absolwent posiada pełne przygotowanie do działania w tym biznesie. Kompleksowy program i otoczenie ekspertów funkcjonujących w branży to moim zdaniem największe atuty studiów deweloperskich.

Read More

Dorota Śródka

Praktyczny program studiów deweloperskich oparty na przykładach z życia pozwala zdobyć wiedzę na temat całego procesu deweloperskiego począwszy od planowania, przez finansowanie i marketing, aż po aspekty prawne naszej działalności. Studia dają szansę na branżowy networking i wymianę doświadczeń, dzięki czemu absolwenci z łatwością wkraczają do branży i rozwijają swoje kariery. Widzę wymierne efekty tego, że moi obecni pracownicy wybrali ten właśnie kierunek studiów podyplomowych.

Read More

Jarosław Szanajca

Studia dla Deweloperów w SGH poleciłbym każdemu kto, chce nie tylko zdobyć, ale także poszerzyć i ugruntować swoją wiedzę o rynku deweloperskim. Praktyczny wymiar tego kierunku sprawia, że absolwenci są niezwykle cenni dla potencjalnego pracodawcy.

Jarosław Szanajca – Prezes Zarządu, Dom Development

Read More
X