Wojciech Okoński

Wybór tego kierunku polecam wszystkim zainteresowanym branżą deweloperską, czy szerzej – branżą nieruchomości. Uważam, że oferta SGH jest dostosowana w sposób unikalny do potrzeb i wymagań rynku, dzięki czemu absolwent posiada pełne przygotowanie do działania w tym biznesie. Kompleksowy program i otoczenie ekspertów funkcjonujących w branży to moim zdaniem największe atuty studiów deweloperskich.

Read More

Dorota Śródka

Praktyczny program studiów deweloperskich oparty na przykładach z życia pozwala zdobyć wiedzę na temat całego procesu deweloperskiego począwszy od planowania, przez finansowanie i marketing, aż po aspekty prawne naszej działalności. Studia dają szansę na branżowy networking i wymianę doświadczeń, dzięki czemu absolwenci z łatwością wkraczają do branży i rozwijają swoje kariery. Widzę wymierne efekty tego, że moi obecni pracownicy wybrali ten właśnie kierunek studiów podyplomowych.

Read More

Jarosław Szanajca

Studia dla Deweloperów w SGH poleciłbym każdemu kto, chce nie tylko zdobyć, ale także poszerzyć i ugruntować swoją wiedzę o rynku deweloperskim. Praktyczny wymiar tego kierunku sprawia, że absolwenci są niezwykle cenni dla potencjalnego pracodawcy.

Jarosław Szanajca – Prezes Zarządu, Dom Development

Read More
X