Najświeższe aktualności

Rekrutacja na XI edycję studiów zawieszona

17 sierpnia 2020

Szanowni Państwo, w związku z decyzją SGH o przejściu w tryb kształcenia online, uruchomienie XI edycji Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów zostało zawieszone do czasu powrotu kształcenia w trybie stacjonarnym. Tym samym rekrutacja na XI edycję studiów została wstrzymana do odwołania. Przepraszamy za komplikacje.

Rozpoczynamy rekrutację na XI edycję studiów!

25 czerwca 2020

Drodzy Kandydaci, informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja na XI edycję Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów. Zapisy dostępne na stronie SGH: ZAPISZ SIĘ

Zmiana w programie studiów

10 czerwca 2020

Szanowni Studenci, w związku z decyzją Ministerstwa Zdrowia o zawieszeniu zajęć na uczelniach wyższych do końca września 2020 roku, zostaliśmy zmuszeni do kolejnych zmian w harmonogramie studiów. Nowe terminy zjazdów zostały zaktualizowane w zakładce https://studiadeweloperskie.pzfd.pl/program/ Informujemy, że w przypadku, gdy zawieszenie zajęć zostanie po raz kolejny przedłużone – zajęcia odbędą się w załączonych terminach w formie online.

Zmiana w programie studiów

4 maja 2020

Drodzy Studenci, Zajęcia z 09-10 maja zostały przeniesione na 19-20 września. Zakończenie studiów i rozdanie świadectw odbędzie się w terminie ostatniego zjazdu – w niedzielę po zajęciach, około godz. 16.30. O kolejnych zmianach będziemy informować pocztą elektroniczną oraz na stronie internetowej.

X