Rekrutacja na X edycję Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów zakończona

Oficjalnie zakończyliśmy rekrutację na X edycję Studiów dla Deweloperów.

Z dumą informujemy, że tegoroczna odsłona studiów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, o przyjęciu decydowała kolejność zapisów.  Wszystkim słuchaczom,  życzymy satysfakcji ze zdobywania wiedzy, wysokich wyników w nauce, realizacji śmiałych i ambitnych projektów oraz pasma wielu sukcesów i radości.

Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Deweloperów to znakomita platforma wymiany doświadczeń, współpracy biznesowej i integracji środowiska deweloperskiego. W ramach przygotowania ogólno-menedżerskiego realizowanego przez wykładowców SGH, słuchacze poznają zasady zarządzania przedsiębiorstwem. Studenci zapoznają się także ze specyfiką prowadzenia działalności w sektorze deweloperskim, poprzez zajęcia dotyczące wszystkich obszarów tej działalności na podstawie praktycznych przykładów prezentowanych przez wykładowców z PZFD. 

Wszystkim kandydatom serdecznie dziękujemy za udział w rekrutacji i już ogłaszamy rozpoczęcie prac nad kolejna edycją studiów w przyszłym roku.

X